Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení sportovní přátelé, rodiče a sponzoři,

4. listopadu 2012 pořádáme halový fotbalový turnaj ročníku 2004- Slavoj Bruntál Cup 2012

http://www.slavojbruntalcup.estranky.cz/

a

na únor 2013 připravujeme pro Vaše malé fotbalisty r.2004 další ročník halového turnaje- Bruntal Cup 2013 !!!

-

 

FC SLAVOJ BRUNTÁL- STARÉ MĚSTO, O.S. Vám děkuje za pomoc při přípravě a organizaci halového fotbalového turnaje přípravek ročníku 2004 a mladší

 

BRUNTAL CUP 2012.

Sobota 11. února 2012 od 8 do 16 hodin, Městská sportovní hala Bruntál, Zeyerova ulice.

 

 Konečné pořadí družstev na turnaji:

1. Sokol Slavonín

2. Sokol Vrbno pod Pradědem

3. SFC Opava

4. Slavia Orlová

5. FC Slavoj Staré Město

6. Juventus Bruntál

7. FK Šumperk

8. FK Krnov

9. FC Slavoj Bruntál

-

nejlepší hráč: Ruda Psota- Sokol Slavonín

nejlepší střelec: Filip Vala- 9 branek- SFC Opava

nejlepší brankář: Honza Lang- Sokol Slavonín  

benjamínek turnaje: Vojta Zvědělík- r.2007- Sokol Vrbno p.P.

nejlepší rozhodčí: Ivo Buček

nejlepší fanoušci: Slavia Orlová 

-

Děkujeme všem hráčům a trenérům FC Slavoj Bruntál- Staré Město za předvedené výkony.

fc-slavoj.jpg

 

FOTO: Tygři FC Slavoj Bruntál- Staré Město

-

SPONZOŘI TURNAJE: 

Sklenářství Entner

Řeznictví Jaromír Kolomý

Pizzerie Faraon

Restaurace Společenský dům

Auto Kelly

VHS Ropa plus

Pekárna Penam

Střechy Kamil Vondra

K-tisk

Zemědělství Koláček

Včelařství Kolomý

Martin"Kyják"Kyjovský

Ivoš Krajčovič

Město Bruntál

  FC Slavoj Bruntál- Staré Město, o.s.

Rodiče hráčů Tygrů FCSB:

  Vavrušová, Flekačová, Samsonová, Kučerová, Guzanová, Fialovi, Raabovi, Polákovi, Rožnovští, Horyňovi, Budi, Blatný, Sekanina, Unverdorben, Hanák, Dolanský

Pronájem městské sportovní haly- správce Ivana Krejčí

 

PROPOZICE BRUNTAL CUP 2012

 Halový fotbalový turnaj ročníku 2004

 

Pořadatel:

 

FC Slavoj Bruntál- Staré Město, o.s.

Termín konání:

Sobota 11. února 2012

Čas konání:

8:00 – 16:00 hodin

Místo konání

Městská sportovní hala Bruntál, Zeyerova ul.

Ředitel turnaje:

 

Zástupce pořadatele:

Oldřich Fiala, tel. 775911310, email: olfi1@seznam.cz

Irena Vavrušová

Startují:

hráči ročníku 2004 a mladší, povolen start tří hráčů r. 2003

Hřiště:

38x18

Branky:

2x3 metrů

Hrací povrch:

Parkety

Hrací doba:

1 x 12 min

Počet hráčů:

Počet hráčů na soupisce:

4+1

max. 11

Systém turnaje:

dvě skupiny, čtvtrfinále, o umístění

Počet družstev:

10

Startovné:

1.300,-Kč splatné do                     začátku turnaje

Soupiska:

Každé družstvo předloží       před zahájením turnaje

Poznámka: V družstvu povolen start  tří hráčů ročníku narození 2003 (pravdivě uvést v soupisce).

Občerstvení: Bohatě zásobený bufet v hale ( párek v rohlíku, klobásy, hranolky, hovězí guláš, pizza, cukrovinky, nealko a alko nápoje, pivo)
Pro hráče a dva trenéry lehký oběd a pitný režim zdarma.

Odměny:
Všechna družstva obdrží medaile, diplomy a balíček sladkostí, první tři pohár.
Budou vyhlášeni: nejlepší hráč, střelec, brankář  turnaje.

Hrací systém: dvě skupiny- každý s každým, čtvrfinále, o umístění. Příjezd na turnaj nejpozději 20 min. před zahájením svého utkání.

Pravidla: dle pravidel ČMFS + propozice turnaje.
Pořadatel si vyhrazuje právo na změny v propozicích turnaje.
Na turnaj budou nominováni 2 rozhodčí.

O pořadí rozhoduje:
a) počet bodů
b) vzájemný zápas (v případě rovnosti bodů více družstev – minitabulka)
c) rozdíl skóre
d) větší počet vstřelených branek
e) penalty

TECHNICKÁ USTANOVENÍ :

1) Brankář nesmí při rozehrávání od brány vyhazovat ani vykopávat míč za půlku. V případě porušení, následuje přímý volný kop z poloviny hřiště.
2) Kdykoliv položí brankář míč na zem, může pokračovat nohou jako jakýkoliv jiný hráč. V takovém případě jej však nesmí vzít zpět do rukou.
3) V případě, že brankář opustí brankoviště a dotkne se míče rukama, následuje penalta.
4) V případě dotyku stropu následuje přímý volný kop.
5) Úmyslná malá domů = penalta.
6) Provádění autového vhazování bude vysvětleno před zahájením turnaje.
7) Žlutá karta = vyloučení hráče na 2 minuty, červená karta = vyloučení na 2 minuty a hráč nesmí již nastoupit v tomto ani následujícím utkání

TECHNICKÁ OPATŘENÍ:

Mužstvo uvedené v rozpise jako první má právo na volbu dresů.
V případě špatného barevného rozlišení budou k dispozici barevná rozlišovací trička.
Prosíme o dodržování časů a včasné nástupy na hřiště.
Střídačky jednotlivých mužstev budou v prostoru vedle časomíry.
Přísný zákaz vstupu do prostoru hřiště komukoliv, kdo není uveden jako člen mužstva na soupisce (platí zejména pro rodiče)!!!
Každé mužstvo bude mít k dispozici šatnu.

ODPOVĚDNOST:
 
Účastnická mužstva jsou zodpovědná za pojištění svých hráčů.
Organizátoři nejsou zodpovědní za zranění, ztrátu a krádež majetku ve vztahu k účastníkům turnaje.
Trenéři a vedoucí mužstev zodpovídají za chování hráčů po celou dobu turnaje a způsobené škody platí na místě.


Oldřich Fiala                                                            Irena Vavrušová
ředitel turnaje                                                    zástupce pořadatele



 

ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE:

                  SKUPINA  A                                              SKUPINA  B

1.    FC Slavoj Bruntál                               1.  Juventus Bruntál
2.    FC Slavoj Staré Město                       2.  FK Krnov
3.    TJ  Sokol Vrbno pod Pradědem      3.  SFC Opava   
4.    FK San JV Šumperk                           4.  FK Sokol Slavonín
5.    FK Slavia Orlová